Skip to main content

Pakiet wykończeń GV Design

Pakiet wykończeń
GV Design

Echo Investment i Galerie Venis – wiarygodny deweloper i sprawdzony partner biznesowy oferujący najwyższej jakości wykończenia wnętrz. Połączenie gwarantujące wyjątkową jakość wykonania oraz światowej klasy materiały. Współpraca Echo Investment oraz Galerie Venis otwiera naszym klientom możliwość skorzystania z unikatowego pakietu GV Design zawierającego kompletną paletę usług: od projektu przygotowanego pod okiem doświadczonych architektów, przez selekcję produktów, aż po wykończenie przestrzeni w najwyższym standardzie. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wymogom najbardziej wymagających klientów oczekujących wyjątkowych i niepowtarzalnych wnętrz. Pakiet GV Design – dzięki szerokiemu spektrum produktów - można personalizować oraz rozszerzać o wybrane opcje premium. Wybierz jakość - zamieszkaj jak chcesz i marzysz.

Jak to działa?

Jak to działa?

Już od 1190 PLN/m2

GV Design

Poszukujesz ekskluzywnych rozwiązań do swojego mieszkania? Cenisz sobie najwyższą jakość i najlepszy design w przystępnej cenie? Ten pakiet wyróżnia się od innych pozycji na polskim rynku, gdyż zapewnia dostęp do najbardziej luksusowych marek na świecie. Ta forma współpracy zagwarantuje Państwu, że tworzenie wnętrza przyszłego mieszkania będzie niezwykłą, kreatywną przygodą.

POBIERZ KATALOG
PAKIET DODATKOWY

GV Kitchen

Ta oferta to uzupełnienie pakietu GV Design. Dzięki niej wraz z naszymi najlepszymi architektami wnętrz będą mogli Państwo stworzyć kuchnię idealnie dopasowaną do własnego lifestyle’u.

PAKIET ALTERNATYWNY

GV Investor

Stworzona specjalnie pod potrzeby inwestorów oferta zapewnia zaprojektowanie, wykończenie i kompleksowe wyposażenie mieszkanie w standardzie ready-to-rent przez naszych utalentowanych specjalistów.

PAKIET ALTERNATYWNY

GV Freestyle

Ta forma współpracy stawia na piedestale indywidulane podejście do klienta. GV Freestyle tak jak inne nasze oferty zakłada wykonanie projektu, prac wykończeniowych, zadbanie o transport i logistykę materiałów, a nawet zapewnia nadzór nad inwestycją. Decydując się na GV Freestyle mogą Państwo korzystać bez ograniczeń z pełnej oferty showroomów Galerii Venis.

Dzieki nam zyskujesz:

Od 30 lat jako Galerie Venis wzbogacamy polskie wnętrza i chcemy by Polakom mieszkało się po prostu lepiej. Z pasją podchodzimy do wszystkich projektów i marzeń klientów, bo głęboko wierzymy, że to co nas otacza na co dzień promieniuje na całe nasze życie.

Nasz zespół składa się z liderów branży, ale i młodych, wschodzących talentów środowiska architektonicznego – ludzi, którzy specjalizują się w tym by pomóc wykreować i przełożyć wizje na rzeczywistość. Aby być na bieżąco z najnowszymi technologiami i trendami nasz team uczestniczy we wszystkich najważniejszych targach designu w Mediolanie, Paryżu, Bolonii i Walencji.

GALERIA

Zobacz nasze realizacje

Skontaktuj się ze swoim Doradcą

717 281 281

FORMULARZ KONTAKTOWY

Napisz do nas i dowiedz się więcej!

Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych. Administratorem Państwa danych osobowych jest Echo Investment

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Echo Investment S.A. dla celów marketingowych, tj. w celu prezentacji ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*. (* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo) Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji marketingowych i ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym w szczególności na podane przeze mnie adresy email, przez Echo Investment S.A., dotyczących ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*.(* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo) Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego, w szczególności przedstawianie mi informacji marketingowych i ofert handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, poprzez m.in. komunikację za pomocą telefonu i wiadomości SMS/MMS skierowaną na podane przeze mnie numery telefonów, przez Echo Investment S.A., dotyczących ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*.(* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo) Wyrażam zgodę na udostępnienie przez Echo Investment S.A. oraz przez spółki kapitałowe z grupy Echo ** moich danych, które podałem w formularzu, współpracującym z Echo Investment S.A. oraz ze spółkami kapitałowymi z grupy Echo ** Zaufanym Partnerom, w celu otrzymywania przygotowanych przez nich ofert lub powiadomień o organizowanych wydarzeniach i promocjach. Lista Zaufanych Partnerów współpracujących z Echo Investment S.A. oraz ze spółkami kapitalowymi z grupy Echo **, którym moje dane mogą zostać udostępnione, znajduje się pod adresem: https://www.echo.com.pl/s,118,polityka-prywatnosci.html (** Spółki Kapitałowe z grupy Echo* oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna aktualna lista takich podmiotów znajduje się na tronie internetowej www.echo.com.pl/rodo)

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi.

Wyrażenie zgód jest dobrowolne. Zwracamy jednak uwagę, że w celu wysłania formularza należy zaakceptować wszystkie zgody. W przypadku braku jakiejkolwiek zgody prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty w biurze sprzedaży. Dziękujemy!